منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • Uptime – هر چیزی که باید در مورد آن بدانید

Uptime – هر چیزی که باید در مورد آن بدانید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر در حال تحقیق روی سرورهای اختصاصی در انگلستان، فرانکفورت یا آمستردام هستید. ممکن است بیشتر از همه با عبارت “uptime” مواجه شده باشید. در این پست وبلاگ، ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا بفهمید زمان کار چیست و چگونه می تواند بر کسب و کار شما تأثیر بگذارد.

uptime چیست و چرا مهم است؟

به طور خلاصه، آپ تایم میزان اطمینان یک سیستم میزبانی است. برای مثال، اگر ماشینی بتواند بدون وقفه کار کند، زمان کارکرد آن 100 درصد خواهد بود. Uptime برعکس زمان خاموشی است و این معیار تعیین می کند که چه مدت یک دستگاه یا سیستم از کار افتاده است.

از دست دادن درآمد به دلیل خرابی.

اگر وب سایت یا پلتفرم آنلاین شما خرابی قابل توجهی را تجربه می کند، ممکن است درآمد قابل توجهی را از دست بدهید. به عنوان مثال، اگر مشتری سعی کند سفارشی را ثبت کند و در وب سایت شما با کد خطایی به دلیل خرابی مواجه شد، به جای اینکه منتظر رفع مشکل باشد، کسب و کار خود را به یکی از رقبای شما خواهد برد.

زمان از کار افتادن اغلب منجر به شهرت بد می شود.

اگر مشتریان یا سرمایه گذاران بالقوه خرابی قابل توجهی را در وب سایت شما تجربه کنند، این تصور را ایجاد می کند که وب سایت شما قابل اعتماد نیست. به عنوان مثال، اگر وب سایت شما امن و قابل اعتماد به نظر نمی رسد، مشتری احساس راحتی نمی کند که جزئیات پرداخت خود را به صورت آنلاین به شما بدهد.

Uptime و Downtime بر سئو تاثیر می گذارند.

خرابی وب سایت می تواند به طور قابل توجهی به رتبه بندی کسب و کار شما در موتورهای جستجو آسیب برساند. گوگل و سایر موتورهای جستجو به طور مداوم وب سایت شما را زیر نظر دارند و اگر متوجه شوند که اغلب آفلاین است، شما را به خاطر آن جریمه می کنند. از طرف دیگر، اگر به‌طور مداوم وب‌سایتی قوی دارید، این می‌تواند به بهبود سئوی شما کمک کند.

چگونه می توانید از زمان بالای کار اطمینان حاصل کنید؟

اگر می‌خواهید 100% آپ‌تایم را برای پلتفرم آنلاین خود تضمین کنید، باید به دنبال راه‌حل‌های میزبانی با فناوری ذخیره‌سازی توزیع‌شده باشید، زیرا این اطمینان می‌دهد که هیچ نقطه‌ای از شکست وجود ندارد که منجر به خرابی وب‌سایت شما شود.

مخاطب

در کلووایدر، ما 100% آپتایم SLA را تضمین می کنیم و سرورهای اختصاصی در لندن، فرانکفورت و آمستردام داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه یک سرور اختصاصی می تواند به بهبود قابلیت اطمینان و کارایی کسب و کار شما کمک کند، همین امروز با ما تماس بگیرید.