AMD Epyc 7313p: یک پردازنده عالی برای سرورهای بدون فلز

AMD Epyc 7313p به دنبال پردازنده ای برای تامین انرژی سرورهای فلزی شماست. این CPU قدرتمند عملکرد عالی و ویژگی های عالی را برای مشاغل در هر اندازه ارائه می دهد. در این پست وبلاگ، نگاهی دقیق‌تر به Epyc 7313p خواهیم داشت و در مورد اینکه چه چیزی آن را به گزینه‌ای عالی برای سرورهای فلزی خالی تبدیل می‌کند، بحث خواهیم کرد.

ویژگی های مهم!

یکی از چشمگیرترین ویژگی های Epyc 7313p تعداد هسته های بالای آن است. این پردازنده دارای 16 هسته فیزیکی با کلاک بوست تا 3.7 گیگاهرتز است که برای حجم کاری عالی است. علاوه بر این، Epyc 7313p از 512 گیگابایت حافظه DDR تا 3200 مگاهرتز پشتیبانی می‌کند و فضای زیادی برای رشد در اختیار شما قرار می‌دهد.

قدرت بیشتر برای کمتر!

یکی دیگر از نکات جالب در مورد Epyc 7313p مصرف کم انرژی آن است. این پردازنده تنها 155 وات TDP دارد که آن را نسبت به سایر گزینه های موجود در بازار مصرف انرژی بیشتری دارد. Epyc 7313p دارای فناوری Infinity Fabric AMD است که تأخیر را کاهش می دهد و ارتباط بین CPU و GPU را بهبود می بخشد.

برای موفقیت ارزشمند است

جدا از مشخصات قابل توجه، Epyc 7313p قیمت بسیار مناسبی نیز دارد. این باعث می شود که آن را به یک انتخاب عالی برای مشاغل در هر اندازه ای تبدیل کنید.

نتیجه

AMD Epyc 7313p یک انتخاب عالی برای سرورهای فلزی خالی است. این پردازنده عملکرد عالی، تعداد هسته بالا، مصرف انرژی کم و فناوری Infinity Fabric را ارائه می دهد. علاوه بر این، Epyc 7313p قیمت مناسبی دارد که آن را به انتخابی عالی برای مشاغل تبدیل می کند.

اگر به دنبال یک پردازنده قدرتمند و مقرون به صرفه برای سرور فلزی خود هستید، Epyc 7313p یک گزینه عالی برای بررسی است. ما سرورهای اختصاصی Epyc 7313p را در مرکز داده اتحادیه اروپا، هلند – برج دیجیتال در آمستردام در دسترس داریم.

اگر در مورد سرورهای Epyc 7313p یا Bare Metal سؤالی دارید، دریغ نکنید با ما تماس بگیرید! ما همیشه خوشحالیم که کمک می کنیم.

با تشکر برای خواندن!