چرا مدیریت سرور خوب می تواند یک کسب و کار را ایجاد یا شکست دهد؟

اکثر مشاغل مدرن نیاز به استفاده از سرورها برای میزبانی داده های مهم و شبکه بین همتایان دارند. آنها می توانند بستری برای ذخیره اسناد داخلی، داده های مشتری و رسیدها یا برای اشتراک گذاری فایل بین رایانه های شخصی باشند. بنابراین، مدیریت سرور برای موفقیت یک تجارت بسیار مهم است و مدیریت ضعیف سرور می تواند عواقب فاجعه باری داشته باشد.

مورد اضطراری

اگر سرور شما به طور ناگهانی از کار افتاده باشد و پشتیبان گیری مناسبی وجود نداشته باشد، ممکن است حجم زیادی از داده ها را از دست داده باشید که بازگرداندن آنها بسیار دشوار است. این نه تنها تهدیدی برای عملیات کسب و کار شما است، بلکه از زمان معرفی GDPR در سال 2016، در صورت داشتن هر گونه داده شخصی می تواند یک خطر باشد. از آنجایی که این مقررات به شهروندان این حق را می دهد که هر گونه اطلاعاتی را که در مورد آنها دارید مشاهده کنند، سرور خراب می تواند شما را از پاسخ به این درخواست ها باز دارد که منجر به جریمه تا 20 میلیون دلار می شود. مدیریت خوب سرور می تواند از وقوع هر گونه اتفاق ناگوار جلوگیری کند، یا حداقل در مواقع اضطراری یک نسخه پشتیبان تهیه کند.

عملیات خود را گسترش دهید

هر کسب و کاری امیدوار است خدمات خود را گسترش دهد و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهد. اگر از یک سرور اختصاصی استفاده کنید و آن را به خوبی مدیریت کنید، به راه حل های مقیاس پذیری دسترسی خواهید داشت که به خدماتی که ارائه می کنید اجازه رشد می دهند. با این حال، بسیاری از مکان های تجاری می توانند به سرورهای اختصاصی خارج از سایت دسترسی داشته باشند. توسعه و اجرای زیرساخت فناوری اطلاعات شما یک کار مهم است که در غیر این صورت اگر بخواهید به مکان های جدید گسترش دهید، زمان زیادی طول خواهد کشید. سرورهای اختصاصی زمان و تلاش زیادی را در فرآیند مناسب بودن برای کسب و کار صرف می کنند.

هدر رفتن کمتر منابع

یک سرویس سرور اختصاصی مدیریت شده بسیار کمی از منابع شرکت شما استفاده می کند و برای مدیریت آن نیازی به منابع انسانی ندارد. هرکسی در سازمان شما می‌تواند به طور مؤثر در نقش‌های خود عمل کند، بدون اینکه مشکلات گسترده‌تر فناوری اطلاعات مانع از آن شوند. سرورهای اختصاصی ما را در لندن یا آمستردام بررسی کنید تا کسب و کار شما کارآمدتر کار کند. تیم دوستانه کارشناسان ما می توانند سرورهای اختصاصی را در زمان کمتر و با هزینه ای مقرون به صرفه برای کسب و کار شما ایجاد کنند. برای کمک به هر یک از نیازهای سرور اختصاصی خود همین امروز با ما تماس بگیرید.