منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سه دلیل برای اینکه مشتریان ممکن است از شما خرید نکنند

سه دلیل برای اینکه مشتریان ممکن است از شما خرید نکنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر صاحب یا مدیریت یک فروشگاه تجارت الکترونیک آنلاین هستید، یکی از سوالات اصلی که ممکن است از خود بپرسید این است که چرا مشتریان از شما خرید نمی کنند. در زیر، به بررسی این موضوع می پردازیم که چرا مشتریان محصولات شما را به صورت آنلاین خریداری نمی کنند. ما همچنین توضیح می دهیم که چگونه سرورهای اختصاصی می توانند به حل این مشکلات کمک کنند.

وب سایت شما کند است.

در دنیای دیجیتال پر سرعت امروز، مشتریان انتظار نتایج فوری دارند. مشتری امروزی وقت یا حوصله ای برای صبر کند تا وب سایت به آرامی بارگذاری شود را ندارد. اگر وب سایتی پاسخگو یا کند باشد، خدمات خود را به جای دیگری می برند.

وب سایت شما دائماً از کار افتاده است.

تنها چیزی که بدتر از یک وب سایت کند بارگذاری می شود، یک وب سایت با نرخ خرابی بالا است. فرض کنید مشتری می‌خواهد محصولات شما را مرور کند، اما نمی‌تواند به وب‌سایت شما دسترسی پیدا کند یا متوجه شود که یک آشفتگی دائمی است. در این صورت، آنها فرض می کنند که شرکت شما غیرقابل اعتماد و غیرقابل اعتماد است و عرف خود را به جای دیگری می برند.

آنها در وب سایت شما احساس امنیت نمی کنند.

اگر مشتریان در وب سایت شما احساس ناامنی کنند، هرگز بخشی از جزئیات پرداخت آنها نخواهند بود. اگر شرکت شما یک تهدید امنیتی مخرب سایبری یا هک داده را تجربه کند، بازیابی و بازسازی یک شهرت قابل اعتماد برای تجارت شما تقریبا غیرممکن خواهد بود.

چگونه یک سرور اختصاصی می تواند این مشکلات را حل کند؟

یک سرور اختصاصی به شبکه ای از اتصالات اصلی دسترسی خواهد داشت و از سرعت بارگیری شما اطمینان می دهد. برخی از سرورهای اختصاصی حتی می توانند از طریق اتصالات شبکه و برق SLA به شما ضمانت 100% آپتایم بدهند و اطمینان حاصل کنند که تجارت شما هرگز با خرابی مضر روبرو نخواهد شد. این آپتایم از طریق یک ژنراتور پشتیبان و برق و اتصال اینترنت بی بدیل به دست می آید. با داشتن سرور اختصاصی می توانید به امنیت وب سایت خود نیز اطمینان کامل داشته باشید، زیرا در سرور اختصاصی کاملاً ایزوله و ایمن هستید و هرگز مجبور نخواهید بود منابع خود را با هیچ شرکت دیگری به اشتراک بگذارید.

با کلود تماس بگیرید

در Cloudera، ما سرورهای اختصاصی در انگلستان، فرانکفورت و آمستردام داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرورهای اختصاصی و اینکه چگونه می توانند به شما در افزایش فروش کمک کنند، همین امروز با ما تماس بگیرید.