منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرورهای ابری خصوصی – آیا کسب و کار تازه تاسیس من به یکی نیاز دارد؟

سرورهای ابری خصوصی – آیا کسب و کار تازه تاسیس من به یکی نیاز دارد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر اخیراً یک سرمایه گذاری تجاری جدید راه اندازی کرده اید، ممکن است تصور کنید که کسب و کار شما به سرور ابری خصوصی نیاز ندارد. این یک تصور غلط رایج است. با این حال، می تواند به طور جدی بر رشد و موفقیت استارت آپ شما تأثیر بگذارد. در زیر به بررسی این موضوع می پردازیم که چگونه یک کسب و کار نوپا می تواند از یک سرور ابری خصوصی بهره مند شود.

سرور ابری خصوصی چیست؟

با یک سرور ابری خصوصی، فضای مجازی خود را منحصراً برای تجارت خود دارید. چون شخصی است، کنترل بیشتری روی ابر دارید. چنین راه حلی به شما کمک می کند تا سرعت و قابلیت اطمینان حضور دیجیتال خود را به طور مؤثرتری مدیریت کنید.

مزایای سرور ابری خصوصی برای راه اندازی چیست؟

یک ابر خصوصی می تواند شامل چندین سرور مجازی باشد، به این معنی که ارائه دهندگان ابر می توانند ترافیک را در سرورها به اشتراک بگذارند تا سرعت بارگذاری و ظرفیت وب سایت را بهبود بخشند. برای یک شرکت نوپا، اولین ارتباط یک مشتری بالقوه با شما اغلب وب سایت شما خواهد بود، ایجاد یک وب سایت سریع و پاسخگو برای اطمینان از اینکه مشتری اولین تصور مثبت از شرکت شما ایجاد می کند ضروری است.

شما هرگز مجبور نخواهید بود هیچ منبعی را با سرورهای ابری خصوصی به اشتراک بگذارید. این بدان معناست که هیچ شرکت یا شخص دیگری نمی تواند با هدف مخرب به هارد دیسک یا ماژول حافظه شما دسترسی داشته باشد. همانطور که شهرت خود را به عنوان یک استارت آپ ایجاد می کنید، آخرین چیزی که می خواهید نقض داده یا هک داده است که شرکت، مشتریان و دیگران شما را در معرض خطر قرار می دهد.

اگر استفاده از خدمات میزبانی یک شرکت تخصصی مانند Cloudera را انتخاب کنید، می توانید از 100% تضمین شده تایم استفاده کنید. این به ویژه برای یک استارت آپ مفید است، زیرا اگر یک مشتری بالقوه متوجه شود که صفحه وب شما خراب یا خراب است، ممکن است فکر کند شرکت شما کلاهبرداری یا غیرقابل اعتماد است. این امر باعث می شود که آنها از خرید محصولات/خدمات از وب سایت شما جلوگیری کنند و به اعتبار شما به عنوان یک شرکت لطمه می زند.

همین امروز با ما تماس بگیرید تا درباره سرورهای ابری خصوصی و اینکه چگونه می توانند به شرکت های نوپا سود ببرند، بیشتر بدانید. ما سرورهای ابری مستقر در انگلستان، آمستردام و فرانکفورت و سرورهای اختصاصی داریم. برای اطلاعات بیشتر در مورد سرورهای ما، با کلوایدر تماس بگیرید.