منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • از بین بردن افسانه ها در مورد میزبان های سرور اختصاصی

از بین بردن افسانه ها در مورد میزبان های سرور اختصاصی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر به طور کلی علاقه خاصی به میزبانی سرور نداشته باشید، این احتمال وجود دارد که ندانید سرورهای اختصاصی چیست و چگونه می توانند مفید باشند. این به این معنی است که هنگام تلاش برای یافتن بهترین راه حل برای میزبانی وب سایت خود، تصورات غلط زیادی در اطراف وجود دارد.

خوشبختانه برای شما، اینجا هستید! این عالی است زیرا، در این پست، رایج‌ترین افسانه‌ها در مورد سرورهای اختصاصی را از بین می‌بریم:

افسانه شماره 1: سرورهای اختصاصی میزبانی شده امن نیستند

برخلاف این نظر، شرکت‌های میزبانی‌کننده در سرورهای اختصاصی تخصص دارند و از این رو پیشرفته‌ترین اقدامات را برای محافظت از داده‌های شما در برابر افتادن به دست اشتباه می‌دانند. آنها می توانند از شما در برابر هکرها و هرزنامه ها حتی موثرتر از زمانی که خودتان یک سرور اختصاصی بسازید محافظت کنند.

افسانه شماره 2: سرورهای میزبانی شده گران هستند

در حالی که ممکن است شرکت‌ها در گذشته دلارهای زیادی را برای میزبانی سرور اختصاصی خود دریافت می‌کردند، اما دیگر اینطور نیست. به لطف پیشرفت نمایی در فناوری و دنیای دیجیتال گسترده تر. منابع برای ساخت و میزبانی سرورهای اختصاصی به راحتی در دسترس هستند، که به این معنی است که هزینه ها نیز کاهش می یابد. بسیاری از شرکت‌ها نیز اشتراک ماهانه را به جای هزینه‌های یک‌باره بالا ارائه می‌کنند، بنابراین همیشه گزینه‌های مقرون به صرفه وجود دارد.

افسانه شماره 3: سرورهای اختصاصی میزبانی شده به این معنی است که کنترل روی داده ها را از دست خواهید داد

نه هرگز! با کار با یک شرکت میزبان، شما همچنان به دستگاه سرور اختصاصی دسترسی مدیریت خواهید داشت. همچنین می توانید از نرم افزار استفاده کنید، تنظیمات را تغییر دهید و آن را شخصی سازی کنید.

اگر به دنبال شرکتی برای میزبانی سرورهای اختصاصی انگلستان خود هستید، Cloudwards را انتخاب کنید. ما سرورهای ابری خصوصی اختصاصی با کیفیت، مکان یابی لندن، ثبت دامنه و خدمات مدیریت سرور را ارائه می دهیم. با یک شبکه منعطف که دارای تحویل سریع و 100٪ آپتایم SLA است، Clovadier در رتبه دوم قرار دارد. قیمت های فوق العاده مقرون به صرفه و خدمات شخصی عالی ما را فراموش نکنید. شرکت ما واقعاً بسته کامل را ارائه می دهد در حالی که داده های حساس شما را با حرفه ای بودن و احتیاط مدیریت می کند.