منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارتقاء شبکه بین لندن، منچستر و فرانکفورت.

ارتقاء شبکه بین لندن، منچستر و فرانکفورت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بر کسی پوشیده نیست که در ماه های اخیر شبکه خود را به شدت گسترش داده ایم. ما دائماً به دنبال راه‌هایی برای بهبود تجربه کاربر و گسترش دسترسی خود در بازارهای جدید هستیم. اخیراً تصمیم گرفتیم با euNetworks همکاری کنیم تا به ما در دستیابی به اهدافمان کمک کند. آنها سابقه چشمگیری در ساخت شبکه های با عملکرد بالا دارند، بنابراین می دانیم که این مشارکت موفقیت آمیز خواهد بود. با کمک آنها، ما قادر خواهیم بود شبکه خود را بین لندن، منچستر و فرانکفورت با امواج کم تاخیر 300 گیگابیت بر ثانیه گسترش دهیم!

ما مشتاقانه منتظر همکاری با آنها و دیدن مزایای این همکاری برای کاربران خود هستیم.

ما اتصالات با تاخیر کم را در بریتانیا و اروپا ارائه می دهیم.

با همکاری با euNetworks، مشتریان کلوایدر اکنون می توانند از افزایش ظرفیت شبکه و کاهش تاخیر بین مرکز داده ما در لندن، منچستر در بریتانیا و فرانکفورت در آلمان لذت ببرند. در نتیجه این مشارکت، سه راه‌حل بافندگی با تأخیر کم 100 گیگابیت در ثانیه اکنون فعال هستند تا اتصال مورد نیاز برای نیازهای تجاری امروزی را فراهم کنند!

300 گیگابیت بر ثانیه برای بهبود تجربه مشتری.

ظرفیت اضافی 300 گیگابیت بر ثانیه تجربه مشتری را بهبود می بخشد. سرعت انتقال سریعتر باعث افزایش قابلیت اطمینان و ساختار شبکه انعطاف پذیرتر می شود. بنابراین، ما همچنین می توانیم خدمات بهتری را برای مشتریان و مشاغل موجود خود در آینده توسعه دهیم و ایجاد کنیم.

مایلیم از همه مشتریان خود برای حمایت مداوم آنها تشکر کنیم. ما می دانیم که ارائه بهترین خدمات ممکن چقدر مهم است، به این معنی که همه شما نقش مهمی در موفقیت ما دارید. خیلی خوب است که می توانیم برای حمایت و قدردانی روی یکدیگر حساب کنیم!

سرورهای اختصاصی انگلستان یا اروپا و ایالات متحده آمریکا – همین امروز با ما تماس بگیرید!

فرض کنید می خواهید درباره راه حل های ارتباطی Clovider Services در بریتانیا، اروپا و ایالات متحده بیشتر بدانید. شاید شما علاقه مند به سرورهای اختصاصی انگلستان، محل سکونت در اروپا، یا گسترش کسب و کار خود باشید و به یک سرور بدون فلز در ایالات متحده نیاز دارید. همین امروز با ما تماس بگیرید و تیم ما به شما کمک می کند تا راه حل مناسب خود را پیدا کنید. کسب و کار شما در کنار دریاچه هر چه باشد – ما مهارت ها و توانایی ها را داریم.